3 сынып оқушылары арасында "сөйлем түрлері" тақырыбында жабық сабақ және "Грамматика еліне саяхат" ойын жарысы тақырыбында сыныптан тыс іс-шара.

Қоржынкөл ауылының ЖББМ бастауыш сыныптардың пәндік онкүндігі аясында Н.А.Каталина 3 сынып оқушылары арасында "ұсыныстар түрлері" тақырыбында ашық сабақ және "Грамматика еліне саяхат" ойын жарысы тақырыбында сыныптан тыс іс-шара өткізді. Мақсаттар: - студенттердің ұсыныс түрлері туралы түсініктерін бекіту. - оқушылардың грамматика бойынша білімі мен дағдыларын кеңейту және бекіту.

Жаңартылған күні: 11.04.2023 17:44
Құрылған күні: 11.04.2023 17:44