Астана қаласындағы Кеңес Одағының батыры, армия генералы Сағадат Нұрмағамбетов атындағы Халық қаһарманы әскери колледжі.

12.04.2024

Әскери техника мен қару-жараққа қызығушылығың бар ма? Сен өзіңнің рухыңды көтеріп, күш-қуат тұрғысынан шыңдалып, сенімді достар тапқың келе ме?

Онда Астана қаласындағы Кеңес Одағының Батыры, Халық қаһарманы армия генералы Сағадат Нұрмағамбетов атындағы әскери колледжге оқуға түс. Мұнда кәсіби сержанттар дайындалады.

Сен колледжден техникалық және кәсіптік білім туралы диплом, жүргізушілерді дайындау курстарын аяқтағаны туралы куәлік және "кіші сержант" әскери атағы берілген әскери билет алып шығасың.

Таңдау өзіңде!