Республиканская акция " Дорога в школу "

03.08.2022

2022 жылғы 1 тамыздан 30 қыркүйекке дейін "Мектепке жол"республикалық акциясы басталады,ол балалардың құқықтары мен мүдделерін қорғауды қамтамасыз ету мақсатында балалар жылын іске асыру шеңберінде өткізіледі. Акцияның ұраны: Мектепке жол-Шекарасыз жақсы. Акцияның мақсаты-аз қамтылған ,көп балалы отбасылар, жетім балалар және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балалар қатарынан оқитын балалардың мүдделерін оқу жылының басталуына дайындық кезеңінде материалдық және өзге де қорғауды көрсету және балалардың әлеуметтік себептер бойынша мектепке бармауының алдын алу . Қоржынкөл ауылының ЖМ "Мектепке жол" ақпараттық стенд ресімделді, заттарды қабылдау пункті ашылды және 2-61-16 нөмірі бойынша сенім телефоны жұмыс істейді. Біздің әрқайсымыз халықтың әлеуметтік осал топтарынан шыққан балаларды мектепке дайындауда және көрсетуде азаматтық белсенділік таныта аламыз, оның Мектепке жолы ең жақсы және бақытты болуы үшін әрбір балаға шынайы қамқорлық пен назар аудара аламыз! Барлықтарыңызды акцияның белсенді қатысушысы болуға шақырамыз!