Ақтөбе қаласының Әуе қорғанысы күштерінің Әскери институты!

12.04.2024

Сен ұшқыш, ұшқышсыз басқарылатын құрылғының операторы, авиация инженері, теңізші немесе әскери дәрігер болғың келе ме?

Арманыңа қол жеткізу үшін Ақтөбе қаласындағы Әуе қорғанысы күштерінің әскери институтына оқуға түс!

Мұндағы әскери жоғары оқу орнының ерекшелігі – әскери медицина факультетінде қыздар да білім ала алады.

Жоғары білікті профессорлық-оқытушылық құрам, заманауи оқу-материалдық база, спортпен айналысу және мәдени демалыс уақытын өткізуге жасалған керемет жағдай – сенің кәсіби тұрғыда қалыптасуың үшін маңызды.