Туберкулез " тақырыбында сынып сағаты

16.03.2022

СӨС қалыптастыру бағыттарының бірі туберкулез ауруының алдын алу болып табылады. Туберкулез - ауыр және жұқпалы ауру. Негізгі профилактикалық іс-шаралар Дүниежүзілік туберкулезбен күрес күніне наурыз айында айлық аясында өтті . Медбике А.Куанышпаева айлық аясында 5-7 сынып оқушыларымен туберкулездің алдын алу бойынша әңгіме жүргізді , осы аурудың пайда болу себептері, белгілері, алдын алу шаралары, осы аурудың пайда болу тарихы туралы айтты. Әңгімелесудің әр қатысушысы осы аурумен күресудің тезисін ұсынды, осылайша туберкулез туралы айтылғанның бәрін жинақтады. Мақсаты: - студенттерге туберкулездің алдын-алу, аурудың көріну ерекшеліктері, берілу жолдары және осы инфекциямен күресу шаралары туралы ақпарат беріңіз.