Дүниежүзілік психикалық денсаулық күні.

11.10.2021

Педагог-психолог И.и. Зайцева және студент в. Канжя балаларға жыл сайын 1992 жылдың 10 қазанында Дүниежүзілік психикалық денсаулық күні атап өтілетіні туралы айтып берді. Мектеп ұжымы мен оқушыларға "психологиялық денсаулықты сақтау бойынша кеңестер"буклеттері ұсынылды. 8-9 сыныптарда талқылау кезінде: "психикалық денсаулық үшін не қажет?». Іс-шараның мақсаты - дені сау адамдардың білімін нығайту-Бақытты өмірдің басты шарты. Балалар адамның өмірінде оның эмоционалды жағдайын түсіну өте маңызды деп қорытындылады. Ал біздің мектептердің балалары денсаулықты таңдайды.